Zlatá horečka

Smůla se vám lepí na paty. Vaše rodina se ocitla až po krk v dluzích. A věřitelé jsou neúprosní. Musíte splatit vše do posledního puntíku. Ale jak? A pak vás napadne spásná myšlenka. Vydat se na Aljašku a stejně jako tisíce jiných najít zlato. Spoustu zlata. Bláznivý nápad, že? Ale třeba budete mít štěstí… Tak naskočte do rozjetého vlaku směr Severní pól. A doufejte, že k vám nebude moc krutý. 
 
 

Koupit ihned na shopu. Kód máte do pěti minut a pak už rovnou plnou verzi!
PO STOPÁCH ZLATAVÉHO PRACHU

Severní vítr je krutý, počítej, lásko má, s tím. Tak přesně s tímto popěvkem jste se vydali na Aljašku. Buď uspějete a zachráníte svou rodinu před bankrotem. Nebo pohřbíte i ty poslední střípky naděje.

Sbalíte si svých pět švestek a vydáte se na druhý konec světa. Usadíte se v polorozpadlém městečku a s pomocí místních začínáte pátrat po zlatě. Dostanete k ruce pár dělníků a o ty se musíte náležitě postarat. Říci jim, co mají dělat. Kde mají sehnat dříví, zlato či jídlo. Musíte se také správně rozhodnout, co se získanými surovinami uděláte. Postavíte nejdříve spadlý most? Zlatý důl? Budete obchodovat s pozemky? To už je na vás. Ale pamatujte. Každá chyba se vám může šeredně vymstít.

Jestliže se na vás usměje štěstí, vybudujte v srdci Aljašky město, které se brzy zapíše do dějin! A splatíte všechny dluhy vaší rodiny. Tak to pojďte zkusit! 

Čeká na vás:

  • Najděte zlatou žílu
  • Zachraňte rodinu před krachem
  • Pobavte se u 40 úrovní

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.0 GHz a vyšší, 512 MB RAM, DirectX, 253 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.


Vyzkoušejte si hru hned teď - stáhněte si zdarma 60 minutovou plnou verzi!Velikost stahování: 160 MB

 


vyhodne-na-kolekci-redkolekce 2016Kliknutím na obrázek přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

Patří mezi hry na herní kolekci na DVD. Je možno ji získat spolu s dalšími hrami za velmi výhodnou cenu. Zde se dozvíte více o našich kolekcích her, zde přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

 AKTUÁLNÍ INFORMACE

V případě problémů se hrou nás prosím okamžitě kontaktujte na http://pomoc.spidla.cz. Pomůžeme vám, zaručujeme se, že budete spokojeni.
 

Pridat.eu

Komentáře

1 | katka | před pěti roky

Skvělá hra. Jak bude v trafice, hned ji kupuji.

reagovat

2 | LUCIE @ | před dvěma roky

ZLATÁ HOREČKA

DOBRÝ DEN, JE TO SICE DÉLE, ALE KOUPILA JSEM SI PC HRU ZLATÁ HOREČKA. OBAL ZLATÁ HOREČKA, CD POTIŠTĚNO JAKO ZLATÁ HOREČKA, ALE NAINSTALUJETE HRU ODYSEUS. cO S TÍM ????

reagovat

3 | Lucie Pechová @ | před dvěma roky

hra Zlatá horečka

Dobrý den,mám dotaz koupila jsem si hru Zlatá Horečka.Na obalu je Zlatá Horečka i na CD,ale nainstaluje hru Odyseus.Jak si mužu zahrát hru Zlatá Horečka děkuji. Pechová.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.