Živlíci

Probudil se starodávný bůh Nibiru. Tento posel zkázy a ničitel života začal postupně lapat všechny živlíky, duchy přírody starající se o blahobyt naší země. Každý z těchto bohů má na starosti jeden přírodní živel. Nibiru polapil tři z nich – vodu, zemi i vzduch. Staňte se vůdcem zbývajících živlíků. Zachraňte přírodní božstvo i naší Zemi!

 

 
 
 

Koupit ihned na shopu. Kód máte do pěti minut a pak už rovnou plnou verzi!

 Zlý bůh Nibiru nejdříve polapil pána vodní říše, pak pohltil živlíka země a nakonec spořádal i vládce vzduchu. Tři živlíci byli naráz uvězněni v žaludku nepřejícího boha. Celá Země se octla na pokraji zániku. Vody se začaly bouřit, zem pukala v místech, kde dříve bujela zeleň. A počaly se objevovat hurikány a smrtící tajfuny. Najednou nebylo nikoho, kdo by dokázal rozpoutané přírodní živly znovu zkrotit. Světu hrozí apokalypsa. Musíte proto jednat rychle a osvobodit své bratříčky živlíky co nejdříve! Podaří se vám to?

Spojte vždy alespoň tři stejné elementy a nasbírejte dostatek bodů pro dokončení úrovně. Pro každé kolo je předem stanovený časový limit. Čím dříve se vám podaří zdolat danou úroveň, tím více zkušenostních bodů získáte. Za ty si pak nakoupíte speciální dovednosti, které vám pomohou k postupu do pokročilejších fází hry. V cestě vám bude stát samotný Nibiru. Vyzvěte jej na souboj a naučte ho, že i mírumilovní živlíci umí bojovat!
 

Ve hře na vás čeká:

  • Logická hra na parné letní dny
  • Pestrobarevná a živá grafika
  • Zábava zaručena

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1,0 Ghz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 179 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta. 


Reakce hráčů:

„Je to dobrá a zábavná hra hlavně pro děti“, A. Frisová

„Výborná hra. Už se těším až bude v trafikách :)“, S. Janů

„Je to dobrá hra, skvělá animace, příjemná hudba a dokupování vylepšení je také super.“, B. Bakešová

„Myslím si, že hra je velmi dobrá. Testovací hodinka utekla jako voda.“, H. Chládková

„Výborná hra na odpočinek“, E. Tomanová"


Vyzkoušejte si hru hned teď - stáhněte si zdarma 60 minutovou plnou verzi!Velikost stahování: 165 MB


vyhodne-na-kolekci-redkolekce 2016Kliknutím na obrázek přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

Patří mezi hry na herní kolekci na DVD. Je možno ji získat spolu s dalšími hrami za velmi výhodnou cenu. Zde se dozvíte více o našich kolekcích her, zde přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.
 


Pridat.eu

Komentáře

1 | loskotova @ | před šesti roky

je dobry

vam vsechno libi vase hry ja mam prozbu muzet preba davat neco naskani jako byly tata hridna neco takoveho noveho by muj otec bral vic naskani byl by rad neco takoveho bral dekuji

reagovat

2 | milena tvrda @ | před šesti roky

informace o hrach

zdravim je mi 62 let pc mam teprve 1rok.zamilovala jsem se do hledacek.je mozne starsi vydani koupit nekde?obdivuji lidi kteri to vytvareji uzasne klanim se jim.na hrach jsem zavysla asi je vam to k smichu ale je totak automaty ale ne!!!byla bych moc rada ke koupi starsich hledacek dekuji a preji hodne uspech v dalsi praci tvrda milena

reagovat

3 | Chendler @ | před šesti roky

[2] milena tvrda: Krasny den preji :) No pokud si ovsem nedelate jen srandu :D:D a pokud ne tak ja osobne nevidim na tom nic spatneho :) vek neni rozhodujici ........ jinak starsi hry vychazej vlastne i nove vzdy ve ctvrtek … jo jo hledacky sou nejzadanejsi taky je zboznuju :)

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.