Vykutálená kouzla

Vítejte v kouzelném Červánkově! Na celém světě nenajdete místo, kde by tráva byla zelenější, ptáčci veselejší a květiny voňavější. Tak to aspoň bylo, dokud se ve staré pevnosti v horách neusídlil zvláštní tvor jménem Slomouch. Od té doby se v celé zemi rozhostil neklid a za každým rohem číhají hrozivé příšery!

 

 

 
 
 
 
 

Koupit ihned na shopu. Kód máte do pěti minut a pak už rovnou plnou verzi!


ZÁBAVNÁ LOGICKÁ HRA PLNÁ KOUZEL

Vítejte v kouzelném Červánkově! Na celém světě nenajdete místo, kde by tráva byla zelenější, ptáčci veselejší a květiny voňavější. Tak to aspoň bylo, dokud se ve staré pevnosti v horách neusídlil zvláštní tvor jménem Slomouch. Od té doby se v celé zemi rozhostil neklid a za každým rohem číhají hrozivé příšery

Dostatečně mocná kouzla k odehnání zlostného Slomoucha ovládá jen moudrá čarodějnice. Sama to ale nedokáže! Pomozte jí připravovat kouzelné lektvary, odrážet útoky včel, odemykat kouzelné zámky a bojovat proti lavinám. Naučte se od čarodějnice, jak vyzrát na příšery a vydejte se na cestu za Slomouchem.

Cesta je dlouhá a nebezpečí číhá za každým rohem! Překonejte jednotlivé překážky, zbořené mosty a odežeňte Slomoucha pryč. Poraďte si s mnoha pestrými úrovněmi a zachraňte Červánkov ve skvělé logické hře Vykutálená kouzla!

Ve hře se můžete těšit na:

  • Zábavu pro chytré hlavičky
  • Boj se lstivými příšerami
  • Kouzelné lektvary
  • Nádhernou grafiku

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 800 Mhz a vyšší, 256 MB RAM, DirectX 7.0, 97 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.


Vyzkoušejte si Vykutálená kouzla hned teď - stáhněte si zdarma 30 minutovou plnou verzi! 85 MBVelikost stahování: 85 MB.


vyhodne-na-kolekci-redkolekce 2016Kliknutím na obrázek přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

Patří mezi hry na herní kolekci na DVD. Je možno ji získat spolu s dalšími hrami za velmi výhodnou cenu. Zde se dozvíte více o našich kolekcích her, zde přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.


vyhodne-na-kolekci-red30-1-renderKliknutím na obrázek přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

Patří mezi hry na herní kolekci na DVD. Je možno ji získat spolu s dalšími hrami za velmi výhodnou cenu. Zde se dozvíte více o našich kolekcích her, zde přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.


 

 


 />

Pridat.eu

Komentáře

1 | Milii | před sedmi roky

Pane Špidla nechcete zase udělat nějaké skákačky nebo obsluhovačky ?…děkuji za odpověd

reagovat

2 | Pavlína @ | před sedmi roky

Když se hra spustí , do mapy a potom se to hned zruší , prossím , co mám dělat Děkuji Pavlína

reagovat

3 | tomp | před pěti roky

vykutálená kouzla

hra se mi moc líbí, dohrál jsem jsem ji celou
a ještě teď si jí občas zkouším zase něco nového.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.