Oscar Wilde - Šťastný princ

Pojďte s námi za zábavou. Tentokrát máte příležitost poslechnout si kopu pohádek, které v sobě skrývají nejedno ponaučení. Čeká vás slavík, který je pro lásku dvou mladých lidí ochoten obětovat život. Potkáte sobeckého obra a mlynáře, který si zvláštním způsobem vykládá pojem „věrný přítel.“ Oscar Wilde vám zkrátka naservíruje zdatnou porci rozptýlení. Vložte CD do přehrávače a zábava může začít!

Znáte příběhy Oscara Wilda? Tento úžasný spisovatel si svým stylem podmanil řadu čtenářů, a vy máte příležitost se k nim přidat. Ovšem bez únavného čtení. Jednoduše vložíte CD do MP3 přehrávače a necháte se nést na vlnách zábavy.

V pěti pohádkových příbězích se seznámíte s rozličnými lidskými vlastnostmi. Lidé jsou často vtipně zastoupeni zvířátky nebo neživými věcmi. Pobaví vás například ohňostrojná raketa. Je tak domýšlivá, že ji ostatní ohňostroje nemohou ani vystát. Sekáte se s dojemnou obětavostí malého slavíka, který kvůli lásce studenta obětuje svůj život. Stanete se svědky toho, jak sobecký obr pozná, že jej neudělá šťastným život, jehož středem je pouze on sám. Co myslíte, naučí se rozdávat radost? A jak lze poznat opravdové přátelství – je to jen bezmezná obětavost pro druhého? Pohádky Oscara Wilde vám vtipně napoví a odhalí leckterá tajemství. Pojďte na to, budete se zaručeně bavit. 
 

Obsah:

1. Šťastný princ (32:21)
2. Sobecký obr (14:55)
3. Věrný přítel (35:05)
4. Znamenitá raketa (38:43)
5. Slavík a růže (22:07)

Celkem skoro 2,5 hodiny vyprávění! 

 

Pridat.eu

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Přidávání komentářů bylo zakázáno.