Jantarová kletba Sběratelská edice

V zemi daleké se rozkládalo pohádkové království. Lidé v něm poklidně žili po celá staletí, než se zjevila Temná královna. Zaklela poddané i vaši královskou rodinu. Vysvoboďte své blízké ze zatracení!

 Koupit ihned na shopu. Kód máte do pěti minut a pak už rovnou plnou verzi!


 

NAPÍNAVÁ POČÍTAČOVÁ HRA

Zjištění, že nejsem sirotek, se mnou otřáslo. Ničemu jsem nerozuměla, dokud mi chůva nevysvětlila vše od začátku. Nejenže mám rodiče, ale v žilách mi dokonce tepe královská krev! Dozvěděla jsem se, že sestrou mé matky byla Temná královna. Odnepaměti chtěla být vládkyní celého království. Její odvěká touha jí nakonec zatemnila mysl. Zaklela mocným zaklínadlem vše živé. Nebýt mé odvážné chůvy, jež mě hbitě odvedla do bezpečí, čekal by mě stejný osud jako ostatní – stala by se ze mě jantarová socha. Po celých 18 let mě má opatrovnice skrývala před zraky všech smrtelníků. Až po dovršení dospělosti mi pověděla vše. Už vím, proč mě odmala učila kouzlit. Musím být připravená na tento osudový den. Nadešel čas odplaty. Pomozte mi zbavit náš trůn zlé královny a osvobodit rodiče od starodávné kletby jednou provždy. 

Hledejte a sbírejte ukryté předměty. Přijďte na to, k čemu slouží a kdy je máte použít. Zjistěte, jak vyřešit složité logické úkoly, dostat se skrze spletitá bludiště či překonat mnohé další hlavolamy. Vybojujte si cestu až k samotné královně všeho zla! 

Ve Sběratelské edici na vás oproti standardní verzi hry čekají příběhy dva. V první kapitole se pokusíte zbavit celé království kletby. Během druhé, bonusové epizody na vás čeká pokračování tajemného příběhu. Skrze portál se vydáte do podivných jeskyní, ve kterých se již po dlouhá staletí ukrývá zlo. Skoncujte s tímto zlem jednou provždy. Ochraňte budoucí generace před jantarovou kletbou!

Po celou hru vás bude provázet kouzelná hudba, kterou si můžete nahrát do počítače a pouštět si ji, kdykoli se vám zachce. Prohlédnete si i původní grafické nákresy od samotných tvůrců hry. A nebo si stáhněte rozmanité tématické tapety na plochu!

Ve hře na vás čeká:

  • Pohádková hra s prvky hororu
  • Úchvatná grafika a magická hudba
  • Poutavý příběh o zakletém království

Požadavky: Windows XP/Vista/7/8, procesor 1.4 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 881 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta.


Vyzkoušejte si Jantarová kletba hned teď - stáhněte si zdarma 60 minutovou plnou verzi!Velikost stahování: 762 MB  


vyhodne-na-kolekci-redkolekce 2016Kliknutím na obrázek přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.

Patří mezi hry na herní kolekci na DVD. Je možno ji získat spolu s dalšími hrami za velmi výhodnou cenu. Zde se dozvíte více o našich kolekcích her, zde přejdete přímo na web věnovaný této herní kolekci.
Pridat.eu

Komentáře

1 | SándorováJaroslava @ | před šesti roky

dotaz

Hurá hru už mám doma .Je nádherná – tak hledačky to můžu .Mám jen dotaz – mám nějaké pomalé přechody ,jakmile kliknu na jiný směr a děj musím čekat než mi to najede . Má ještě někdo takový problém ???Jinak se mi nechtělo ani od pc -děj hry je moc zajímavý .Děkuji.

reagovat

2 | hynyty sarah | před šesti roky

Mám doma a je ÚŽASNÁ!!!!

reagovat

3 | Jiřina Šedivcová @ | před šesti roky

Pomoc při hře.

[1] SándorováJaroslava: HRA je nádherná.Ted jsem se ale zasekla u střapců a nevím si rady.Prosí o pomec.Díky.

reagovat

4 | Sarah | před šesti roky

Dohráno, bezva hra ale ta bonusová kapitola nic moc…

reagovat

5 | Monika V. @ | před dvěma roky

Dobrý den,
tato hra je krásná. Zakoupila jsem ji přes sms. Bohužel dojdu do místnosti s velkým zrcadlem,ukáže se mi zpráva,že je nutno hru zavřít a odeslat zpravu o chybách a hra se vypne. Můžete mi poradit co s tím?
Předem děkuji.
Monika V.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.